1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Известувања за банирани корисници

Дискусија во 'За форумот' започната од RainBow, 25 август 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.990
  Пол:
  Женски
  SkopjeBoyMake - перманентен бан 25.08.2020
  Laufinam - перманентен бан 3.09.2020
  Sahlene - перманентен бан 13.09.2020
  Чксс - перманентен бан 17.9.2020

  Lindora - перманентен бан 18.09.2020
  turist - перманентен бан 18.9.2020
  Marija6165 - перманентен бан 22.09.2020
  Pufcedijanasteve - перманентен бан 26.09.2020
  Vesna m - перманентен бан 26.9.2020
  Loverrrr* - перманентен бан 12.10.2020
  Gloriana - перманентен бан 13.10.2020
  Surveyor - перманентен бан 16.10.2020
  zocci - перманентен бан 18.10.2020
  Al-82 - перманентен бан 27.10.2020

  Valeri@GIRL - перманентен бан 17.11.2020
  Humanka - перманентен бан 19.12.2020
  Vitaly - перманентен бан 23.12.2020
  Boleyn.7 - перманентен бан 08.03.2021
  Titanium 2 - перманентен бан 18.03.2021
  Trajce1981 - перманентен бан 24.03.2021
  Dirizabl - перманентен бан 15.04.2021
  Wallker - перманентен бан 15.04.2021
  Bradestiot989 - перманентен бан 15.04.2021
  Hristov - перманентен бан 19.04.2021
  hunter26 - перманентен бан 19.04.2021
  bijonse - перманентен бан 25.04.2021
  ТрагачПоНадеж - перманентен бан 13.06 2021
  DAngel - перманентен бан 02.07.2021
  MasMonero - перманентен бан 14.07.2021
  ayton - перманентен бан 24.08.2021
  Kalimero123 - перманентен бан 25.09.2021
  Erina98 - перманентен бан 10.10.2021
  Vildiz - перманентен бан 01.11.2021

  t.a.m - перманентен бан 01.12.2021
  bliznak rock - перманентен бан 02.12.2021
  999 - перманентен бан 26.12.2021
  Agent 47 - перманентен бан 20.01.2022
  benzema - перманентен бан 26.01.2022
  emigrant - перманентен бан 02.02.2022
  Gentle Man - перманентен бан 07.02.2022
  Idedemja - перманентен бан 01.05.2022
  Anita Nikoloska - перманентен бан 03.06.2022
  Dandra - перманентен бан 19.07.2022

  Dimi_ - перманентен бан 12.08.2022
  Doc - перманентен бан 12.08.2022
  Markian - перманентен бан 24.08.2022
  Abracadaver - перманентен бан 25.08.2022
  Traveler91 - перманентен бан 15.03.2022

  Arkann - перманентен бан 15.12.2022
  loverboy09 - перманентен бан 15.12.2022
  Mateo mark - перманентен бан 15.12.2022
  Igor80 - перманентен бан 15.12.2022
  TheX - перманентен бан 15.12.2022
  Lot - перманентен бан 03.01.2023

  DIavolo - перманентен бан 12.02.2023
   
  На orxideya, L.i.n.a.a, sunshinebabe и 25 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.