Известувања за нови колекции, попусти, распродажби, промоции

Дискусија во 'Мода и стил' започната од rossonerka, 25 октомври 2010.

 1. cutepanda5

  cutepanda5 Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Здраво, дали некој има искуство со рекламација во Пеко? :)
   
  На Amelia му/ѝ се допаѓа ова.
 2. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  6.675
  Пол:
  Женски
  Дали сеуште има попусти во Зара, Теранова, Ваикики?
   
 3. AnaRose

  AnaRose Активен член

  Се зачлени на:
  8 март 2021
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Женски

  Стигна ранчето од Guess? Дали дополнително плати достава или free shipping беше ? :)
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.766
  Допаѓања:
  127.844
  Пол:
  Женски
  Стигна да, не доплатив ништо. Од Германија го пратиле.
   
  На AnaRose му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Sfera

  Sfera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2014
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  2.199
  Летото имав нарачано преку фб сандали околу 5500 ден беа, ама ми беа големи. Имаше опција да ги вратам преку карго или во продавница во мојот град. Ги заменив за други два пара во продавница и доплатив разлика. Дали враќаат пари не сум сигурна.
   
  На cutepanda5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. T_A_M_A_R_A

  T_A_M_A_R_A Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Здраво, каде може да се најде ваква јакна или да се нарача ? 20210329_155857.jpg 20210329_155857.jpg
   
 7. IJAE

  IJAE Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  612
  Во levis city mall, баш ја пробував истава и многу чудно стоеше ракавите кратки ми беа и некоја чудна должина до папук буквално и доста широка се разочарав крш
   
 8. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.878
  Допаѓања:
  4.257
  Пол:
  Женски
  Дали се наплаќаат loyality картичките од Sport Vision и D Sport? И дали има одредена сума која треба да се исполни во таа година?
   
 9. macor24

  macor24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  578
  Допаѓања:
  855
  Пол:
  Женски
  јас ги имам и двете картички не де плаќа ништо за да ги имаш туку треба д направиш ненормална сума во рок од една година за да имаш попус на нешто така да повеќето е за нив а за таа од д спорт важе една година и е исто како во спорт вижан само што таму важе се додека не ги повлечат они
   
  На Elence93 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. kanella

  kanella Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2015
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  7.025
  Пол:
  Женски
  Ми излезе ова сега на фб. :party:
  Screenshot_20210426-080507_Facebook.jpg
   
 11. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.203
  Допаѓања:
  952
  Јас воопшто не сум задоволна од Пеко, си купив кондури 5000 денари ужас
   
 12. Masnicka.5

  Masnicka.5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  672
  Пол:
  Женски
  Здраво дали може некој знае која е странава за ташничкиве
   

  Прикачени фајлови:

 13. macor24

  macor24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  578
  Допаѓања:
  855
  Пол:
  Женски
  види на гардемода мислам дека има таму
   
 14. Masnicka.5

  Masnicka.5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  672
  Пол:
  Женски
  Да да ги најдов таму,фала ти
   
  На macor24 му/ѝ се допаѓа ова.