Известувања за нови колекции, попусти, распродажби, промоции

Дискусија во 'Мода и стил' започната од rossonerka, 25 октомври 2010.

 1. Giinna

  Giinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  1.766
  Пол:
  Женски
  Бев. Мириси видов дека има на попуст, колгејт пасти, имаше нешто и од шминки, зависи што ти треба. Јас за фарба сиос бев и си ја начекав мојата нијанса 1+1 еден гратис и се опремив за цела година :D
   
  На S.W.A.G му/ѝ се допаѓа ова.
 2. carangigia

  carangigia Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2017
  Пораки:
  769
  Допаѓања:
  4.814
  Пол:
  Женски
  Знае ли некој кога започнуваат попустите во сити мол?
   
  На Maraya✓ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Maraya✓

  Maraya✓ Активен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2021
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  7
  И мене ме интересира .дали некој знае?
   
 4. carangigia

  carangigia Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2017
  Пораки:
  769
  Допаѓања:
  4.814
  Пол:
  Женски
  Почнаа попустите во четвртокот :)
   
 5. aiegirls

  aiegirls Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2017
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Знае ли некој кога ќе има -70% на летните работи во City Mall, не можам да се сетам дали лани беше во август.
   
 6. NPN

  NPN Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2015
  Пораки:
  277
  Допаѓања:
  334
  Пол:
  Женски
  Па да, август, септември. Крај на лето.
   
  На Maraya✓ му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Maraya✓

  Maraya✓ Активен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2021
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  7
  А сега пролетната колекција ли е намалена ?ме интересира дали има кожни јакни на намаление ?
   
 8. NPN

  NPN Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2015
  Пораки:
  277
  Допаѓања:
  334
  Пол:
  Женски
  Пролет/лето им се заедно мислам. Сега има попусти до 30%. Понатаму ќе се зголемуваат до 70% и прикрај на лето ќе извадат се и зимски. Можеш да пратиш на интернет.
   
  На Maraya✓ му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Amelie1708

  Amelie1708 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 април 2019
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  498
  Пол:
  Женски
  Znae nekoj do koga trae popustot vo Zara?
   
 10. MeckaCia

  MeckaCia Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2016
  Пораки:
  643
  Допаѓања:
  1.325
  Пол:
  Женски
  Беше ли некој во Сити мол, има ли навистина некои попусти:?
   
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Tamarkaa

  Tamarkaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  103
  Вчера баш прашав,цел месец ќе траело.
  Има попусти да,мене лично ништо не ми се допадна (освен едно дуксерче во Зара кое си го купив), можеби сум задоцнила малку бидејќи попустот трае веќе 4-5 дена па ги собрале поубавите работи,во главно некои убави панталони можат да се најдат чат-пат ама сепак ништо посебно
   
  На Снегулк@23 и MeckaCia им се допаѓа ова.
 12. Sophitas

  Sophitas Активен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2020
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  99
  Во космо се веќе почнати попустите,ова е само мал дел од понудата,има и доста други производи на намалување:) FB_IMG_1626720566216.jpg
   
 13. ijana

  ijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2014
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  12
  Здраво Феминки,каде можам да најдам ефтини фустани во Скопје за свадба елегантни за цена 2000,3000,4000 иљади како Бутик Енџелс што е во Бисер, бидејќи сегде каде што бев над 8000 се. Фала
   
  На Patricija11 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Anya321

  Anya321 Активен член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2021
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Dosta cesto NANA ima popust, vidi na fb
   
 15. Ivana-Iva.94

  Ivana-Iva.94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2015
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  Разгледај и во бутик infinity, понекогаш може да се најде нешто убаво за подостапна цена