1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Известувања за филмови

Дискусија во 'Канта' започната од Jenniffer, 11 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.415
  Пол:
  Женски
  Не најдов ваква тема или нешто слично па решив да направам.

  Овде може да се известуваме кога има интересни филмови на тв, да си ја кажеме програмата и кога ќе игра филмот.
  Се надевам ќе биде активна темата. :)
  Известувајте за секој интересен игран филм кој ќе следува на македонските програми.

  Известување за филм: Во 00:40 на Сител ќе игра Титаник.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.