1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Известувања за contest/giveaway

Дискусија во 'Слободно време' започната од milenna.torres, 7 август 2012.

 1. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  Долго време веке следам вакви случувања на јутјуб и на фејзбук па решив да отворам и тема...значи овде ке се известуваат членовите за ,,натпревари,,.Еве сега колку што јас следам има два натпревари на кои сакам да учествувам и правам видеа за награди како шминка накит парфеми и друго...еден од натпреварте на кои учествувам се на PaperPastels http://www.youtube.com/watch?v=uQZDfdDz ... n5JF1rcJeQ
  и BeautyLiciousInsider http://www.youtube.com/watch?v=TRQVG003 ... GW35y9I6Gs се наддевам ке се забавуваме и сите ке бидеме наградени
   
 2. Bella2

  Bella2 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2012
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  6
  Ке може повеке имформации во врска со темава? Мислам како се учествува и доколку победис како се подигнува наградата? :)
   
 3. macencemilo

  macencemilo Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2018
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  40
 4. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.695
  Допаѓања:
  13.973
  Пол:
  Женски
  Ма какво гивавеј. Добив книга уште во мај лани и уште не ми ја пратиле. Жива лага.
   
 5. PrettyDramaQueen

  PrettyDramaQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2016
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  4.192
  Пол:
  Женски
  GiveAway на инстаграм профилот MacedonianRealFood, за две Donut Coffee од Mickitos :D
   
 6. PrettyDramaQueen

  PrettyDramaQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2016
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  4.192
  Пол:
  Женски
  Нов Giveaway кај MacedonianRealFood, сендвичи од MeltySubs :P
   
 7. Seli20

  Seli20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  554
  Допаѓања:
  411
  Пол:
  Женски
  Ај да ја оживееме темава, играм на инстаграм па може да споделуваме