1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Извисување

Дискусија во 'Канта' започната од Actress, 5 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Actress

  Actress Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  4
  Бев највисока меѓу моите другарки, а сега сум најниска. Тренирам кошарка. Како можам да се извисам? (моите се високи) :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.822
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.