1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изгледот на мајките на свадбата

Дискусија во 'Свадба' започната од awl, 10 мај 2014.

 1. awl

  awl Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.128
  Пол:
  Женски
  Барав, но не најдов ваква тема, ако ја има - клуч.
  Темава би ја наменила за постирање фотографии од фустани за двете мајки на свадбата. Иако изборот е конечно нивни, сепак може ќе прифатат совет и од страна на невестата
   

  Прикачени фајлови:

  На a.c.k.a му/ѝ се допаѓа ова.
 2. leo-n-tina

  leo-n-tina Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  449
  Допаѓања:
  386
 3. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.080
  Допаѓања:
  17.258
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На awl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.080
  Допаѓања:
  17.258
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На awl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.651
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.080
  Допаѓања:
  17.258
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На awl му/ѝ се допаѓа ова.