babylove овошни кашички

Изгорено лице дали Нивеа крема би помогнала?

Дискусија во 'Канта' започната од isabella0312, 8 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. isabella0312

  isabella0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  31
  Ми изгоре лицето од многу жешкото сонце и сакам да ставам Нивеа крема за да видам дали ќе ми помогне.Вие што мислите??? :)
   
 2. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.887
 3. isabella0312

  isabella0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  31
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.175
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.