1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изградба на Стан

Дискусија во 'Дом' започната од babyane18, 4 април 2017.

 1. babyane18

  babyane18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  461
  Пол:
  Женски
  Не видов ваква тема на форумов....ако има тогаш канта.
  Сакаме да купиме место за изградба на стан...... Прв пат купиваме плац па не се разбирам претерано во тоа, плацот е 68 квадратен човекот бара 65 евфа на квадрат дали според ваша проценка е многу? Кога би го купила местото и почнам со градба по некоја ваша проценка колку би ме фатило да се изгради со клуч на врата?