1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Издавачки куќи кои објавуваат поезија

Дискусија во 'Канта' започната од blonde_supergirl, 18 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.121
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки :inlove: Кои и. куќи кај нас објавуваат поезија? Матица знам дека не објавува ниту Бегемот. Пишувам нешто поезија во моментов :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.