1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Измамници (Imposters)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Rosonerka, 7 март 2017.

 1. Rosonerka

  Rosonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  3.312
  Не сретнав ваква тема ако има слободно канта.
  Серијава е нова, излезени се 4 епизоди
  [​IMG]
  7.4/10 IMDb
  41min |Comedy, Drama, Mystery
  A dark comedy that focuses on a female con artist who marries men and then disappears with their money.
  Значи се работи за девојка која ги заведува мажите и стапува во брак со нив, само за да им ги земе парите, менува идентитети, па така се собираат неколку нејзини бивши(измамени) и тргнуваат да ја бараат.
  Мене лично ми е интересна ја загледав, има убави глумци и интересна приказна, инаку тука глуми и Ума Турман.
  imposters_s1_show.jpg imposters-season-1-announcement-teaser.jpg.824x0_q71_crop-scale.jpg
  Ja препорачувам (fingers)
   
  На biGirl, Victorian и theunforgiven им се допаѓа ова.