1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Измешани вкусови во храната.

Дискусија во 'Канта' започната од creshicka, 17 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.703
  Пол:
  Женски
  Дали некогаш сте јаделе храна со измешани вкусови? Баш една комшивка денеска правеше слатко од киви и многу интересен вкус има. Благо-киселкаст, во секој случај вкусно.Ако сакате може да ставите и рецепти. Доколку има ваква тема, клуч, не се лутам. :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.106
  Допаѓања:
  56.324
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.