1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изнајмување на возач

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Blue.Sky, 16 март 2019.

 1. Blue.Sky

  Blue.Sky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  941
  Допаѓања:
  11.403
  Пол:
  Женски
  Здраво Феминки
  Дали некој од вас имал искуство за превоз со кола надвор од Македонија?
  Ако да, ве молам упатете ме со кој да контактирам.