1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изнајмување на соби или гарсоњера

Дискусија во 'Дом' започната од Nuny, 10 мај 2020.

 1. Nuny

  Nuny Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  183
  Пол:
  Женски
  Девојки дали знаете како можам да најдам некој што изнајмува соби, спрат од куќа или гарсоњера за подолг временски период. Се наоѓам во Битола па ако знае некој нека помогне може и куќа на одржување. Поздрав девојки се надевам дека ќе помогнете