1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изнајмување приколки

Дискусија во 'Барање работа' започната од zelenooo, 6 август 2014.

 1. zelenooo

  zelenooo Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2014
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  3
  Незнам дали е во ред темава овде но ако не е го молам адм. да ја стави на соодветно место.
  Дали некој знае да некој изнајмува приколица контењер за камион? Ако има такви ве молам за инф во инбох,итно ни е потребно. Ви благодарам однапред.