1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изненадувања

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од icona.pop, 30 март 2014.

 1. icona.pop

  icona.pop Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2013
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  26
  Епа женски, на една другарка и е роденден за неколку дена и полни 18. Дајте предлог какво изненадување да и направиме, нешто што ќе го памти. Неќе да го слави, туку како и секој роденден со неколку блиски луѓе. :D :$
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
 3. icona.pop

  icona.pop Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2013
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  26
  Окејј.. незнаев дека веќе постои таква тема :)