1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изненадување или подарок за годишнина

Дискусија во 'Канта' започната од Srcenceto1, 23 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srcenceto1

  Srcenceto1 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Со дечко ми правиме нареднава недела 2 и пол години, се мислам што да го изненадам или пак да му подарам.Кажете некој предлог... :)
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.