1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изненадување на свадба

Дискусија во 'Свадба' започната од mimi811, 27 јануари 2011.

  1. Nati.P

    Nati.P Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2011
    Пораки:
    2.013
    Допаѓања:
    855
    Признавам изненадување на свадба, ама подготвено од самите младоженци. Да испеат песна на пример, или нешто слично, штосно. Трубачи, играорци, танчерки :x no, no, no...
     
    На Kejtovska му/ѝ се допаѓа ова.
  2. ivani30

    ivani30 Популарен член

    Се зачлени на:
    4 декември 2014
    Пораки:
    1.597
    Допаѓања:
    2.631
    Пол:
    Женски
    Девојки,јас треба да правам свадба ...Ми треба некое посебно изненадување за мажето.Ова со сликите од запознавање баш ми се допадна како идеја.....Само како да се изведе.Помош
     
  3. bella24

    bella24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2014
    Пораки:
    563
    Допаѓања:
    789
    кажете некоја добра песна нешто рок нешто поживо за изненадување после првиот танц. другарките се сложија после завршување на првиот танц продолжуваме со кореографија само не ми текнува песна, секој предлог?
     
  4. Sasha-Fierce

    Sasha-Fierce Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2013
    Пораки:
    61
    Допаѓања:
    95
    Пол:
    Женски
    Побарај на јутуб сигурно има нешто интересно, можете и на микс од повеќе песни, би мозеле и да бидат македонски
     
  5. macence1995

    macence1995 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 март 2017
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    Дали сте биле на некоја свадба каде имало некое интересно изненадување или имате некоја идеја какво изненадување да им приредиме на нашите кумашини за нивната свадба?