1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изненадување со храна или пијалок

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од krofnicka27, 16 септември 2016.

 1. krofnicka27

  krofnicka27 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  12.522
  Пол:
  Женски
  Не видов ваква тема, но ако сум грешка или не е за овде слободно канта:nod:
  Сакам да споделиме некои изненадувања со храна или пијалоци, без разлика дали ви било направено или вие сте го направиле.
  Дали некогаш партнерот ве изненадил со вашето омилено јадење или пијалок (или обратно, како што кажав) ? Дали било во ресторан или домашно подготвено? Доколку е второво, колку се потрудил и дали било добро направено? :lol:
  Еве и јас да напишам..Кога бев во ПМС и ми се јадеше пица, дечкото веднаш ми порача од ресторан па дури и вино купил, знае дека обожавам..:D
  Исто и друго кога одев кај сегашниов дечко го зафркавав му викам сакам благо да ме чека кога ќе дојдам.И тој душичка ми намачкал две парчиња леб прво со темен мармелад а преку него со некој посветол нашите иницијали, а измеѓу нив од ресани направено срце :lol: :inlove:
  Се надевам дека и вие ќе споделите нешто :*
   
  На Val-Dim му/ѝ се допаѓа ова.