1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Изненадување

Дискусија во 'Секс' започната од Victorya, 4 јули 2010.

 1. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  505
  Вечерва сакам да му подготвам некое секс изненадување на дечко ми... ве молам за брзи идеи :)
   
  На Zgodnaa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  9.635
  Пол:
  Женски
  Може каснам со одговорот, али еве ќе имаш идеја за нареден пат. :) Стриптиз ти е најдобра идеја (нема жена што не знае да се движи ;) ) Мене тоа ми беше поклон за нова 2010 и прилично беше задоволен :rofl: Мој совет е да ја искористиш Give it to me right од Мелани Фиона... 3 минути доволни ти се ;)
   
  На Lolo5 и Zgodnaa им се допаѓа ова.
 3. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.920
  Многу добра идеа е ова . И јас го спремам одамна . Ако сакаш подолго , имаш многу добри песни . А зашто нели за вчера ти беше , што му приреди ? :)
   
  На Angela12345 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  96
  Да добра идеја,но еднаш ние имавме надвор и да не биде ајде оп топ готово му играв малку па и без музика беше добро.Си се движев полека на неговиот полов орган да го запалам уште повеќе и така...во секој случај интересно е :lol:
   
 5. nice.girl9090

  nice.girl9090 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  69

  Јас би и ја препорачала `` You Can Leave Your Hat On`` од Joe Cocker :lol:
   
  На Lolo5, Johndeer, firequeenn и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  505
  Му изведив стриптиз исто за нова година на You can leave your hat on, а некни на http://www.youtube.com/watch?v=eFqTsmRosjg после тоа водевме љубов, па на крај туширање... испадна супер.
   
  На Lolo5, sea-star и Rocco им се допаѓа ова.
 7. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  185
  Незнам дали има некоја од вас што ја гледала серијата Клон. Таквиот стил на танцување (нешто како стомачен танц) ми изгледаше многу секси...Па решив пред неколку недели да му покажам да дечко ми што сум научила. За мое изненадување ПОЛУДЕ....Ме гледаше ептен занесенo и после само ме грабна накај него....Топло ви препорачувам да пробате :D
  http://www.youtube.com/watch?v=sehnV3Nv ... playnext=1
   
  На Lolo5, macor24 и Muchacha им се допаѓа ова.
 8. PoisonGirl

  PoisonGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  1.023
  Пол:
  Женски
  Танцов баш е кул,вреди да се проба.Се гледа дека е навистина добар типов уште одма се напали. Од утре започнувам со вежбање
   
  На Avery му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.952
  Ете ја темата! Долго време ја барав... Дечки ја планирам нешто вакво, ама некако срам ми е да не се изглупирам па да ми се изнасмее :( Ај тие што сте пробале, дајте некој совет плус, би ми бил добредојден. Башка имам и нова долна облека, сакам во таа нешто да му изведам. Помооооооош :D
   
  На Flower.D и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 10. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.952
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 11. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  635
  Ја би одбрала некаде каде има повеќе ритам да се мавам повеќе...некако оваа ми е бавна ќе ме фане срам.... :$ сепак тоа е твој избор :!:
   
 12. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.952
  Девојки :?: Помош малку :$
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.920
 14. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  96
  Јас мислам некоја со побавен ритам,каде што будно ќе ги следи твоите движења и нема некоја посебна филозофија.Мешање со колковите,ако има ритам мавање на косата,полека спуштање на доле и такви некои комбинации.
  Ајде пиши ни како си поминала! :*
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  327
  јас еднаш му играв стриптиз,но мислам дека нема повеќе.Почнав и се беше ок,но после неколку секунди сакав да направам акробации со столот,и паднав со столот на земја.За жив срам бев,а на дечко ми му беа врзани рацете и не можеше да ми помогне :D :D :D само се кикотеше :rofl: :rofl: :rofl:

  http://www.youtube.com/watch?v=p82QPNsR ... 0D&index=9
   
  На piksooki, Flower.D, Lolo5 и 7 други им се допаѓа ова.
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.952
  Е ова ми е страв, Блубери што кажа :D Да не се изглупирам па да ми се смее :D А да си седам мирна, најдобро? Што викате? :wasntme:
   
  На Lolo5 и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.920
  леле која смеа за блубери ме фати :D :D :D еј а те виде дечко ти ? врзани му биле рацете или очите?? :) Oффи ти треба спремање малку , не се откажувај така лесно :)
   
  На Flower.D, Lolo5 и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 18. decko

  decko Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  59
  Go on with it. Мој совет.
  Мене лично повеќе би ме запалила помислата дека девојката што ја сакам за мене се потрудила нешто такво да изведе, отколку тоа што може да се сопне од тепихот или да се удри од столот :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  635
  блубери се смеам како луда на овој твој пост......браво за тебе.... :D :D :D :D
   
  На Lolo5 и Muchacha им се допаѓа ова.
 20. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.952
  Денес му кажав додека водевме љубов, дека сум пробувала дома да играм. И го прашав дали сака рече ДА :$ Е девојки сега, ја пуштам Кармен на јутуб и се фаќам за работа :lol:
   
  На Lolo5 и Women cinde им се допаѓа ова.