Изработки од нашите деца

Дискусија во 'Дете' започната од danichap, 7 декември 2017.

 1. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.136
  Допаѓања:
  234.932
  Пол:
  Женски
  62DFF219-9469-481F-B2D5-C41DE00C9D56.jpeg
   
  На Цвет88, mariz, Alisa22 и 45 други им се допаѓа ова.
 2. M&M

  M&M Популарен член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2015
  Пораки:
  2.590
  Допаѓања:
  63.260
  Пол:
  Женски
  На kukla21 и joy1 им се допаѓа ова.
 3. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  18.964
  Допаѓања:
  94.111
  На duffi и joy1 им се допаѓа ова.
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.136
  Допаѓања:
  234.932
  Пол:
  Женски
  фала :inlove: Од декември ќе почне со боја.Досега нема такви цртежи не се осеќаше самата спремна.
   
  На duffi и mal.ecka им се допаѓа ова.
 5. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  18.964
  Допаѓања:
  94.111
  Јас чекам за една во рамка за дома. Детето ти е преталентирано!!
   
  На duffi, mal.ecka и joy1 им се допаѓа ова.
 6. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.136
  Допаѓања:
  234.932
  Пол:
  Женски
  малата и татко и правеа елки :D
  8AA5C694-5FC1-45A1-BF88-D04AA667B56C.jpeg
   
  На mariz, Alisa22, snegulkata и 21 други им се допаѓа ова.
 7. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.717
  Допаѓања:
  228.551
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.136
  Допаѓања:
  234.932
  Пол:
  Женски
  812FD53A-9174-4813-A446-409D8E83830A.jpeg
   
  На danichap, Ava.84, mariz и 14 други им се допаѓа ова.
 9. snegulkata

  snegulkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  2.488
  Допаѓања:
  20.933
  20191130_205359.jpg 20191130_205409.jpg
  Од ќерка ми, 5 ,5 години
   
  На danichap, Ava.84, mariz и 11 други им се допаѓа ова.