Изработки од нашите деца

Дискусија во 'Дете' започната од danichap, 7 декември 2017.

 1. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.549
  Допаѓања:
  247.350
  Пол:
  Женски
  62DFF219-9469-481F-B2D5-C41DE00C9D56.jpeg
   
  На ludoto19, RedRevolution, Роберт 7 и 53 други им се допаѓа ова.
 2. M&M

  M&M Популарен член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2015
  Пораки:
  2.678
  Допаѓања:
  79.380
  Пол:
  Женски
  На Роберт 7, zhap4e, Mrs. Lovett и 2 други им се допаѓа ова.
 3. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  19.813
  Допаѓања:
  97.521
  На duffi и joy1 им се допаѓа ова.
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.549
  Допаѓања:
  247.350
  Пол:
  Женски
  фала :inlove: Од декември ќе почне со боја.Досега нема такви цртежи не се осеќаше самата спремна.
   
  На Mrs. Lovett, duffi и mal.ecka им се допаѓа ова.
 5. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  19.813
  Допаѓања:
  97.521
  Јас чекам за една во рамка за дома. Детето ти е преталентирано!!
   
  На duffi, mal.ecka и joy1 им се допаѓа ова.
 6. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.549
  Допаѓања:
  247.350
  Пол:
  Женски
  малата и татко и правеа елки :D
  8AA5C694-5FC1-45A1-BF88-D04AA667B56C.jpeg
   
  На ludoto19, mula, SofiMar_ и 25 други им се допаѓа ова.
 7. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.453
  Допаѓања:
  231.171
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.549
  Допаѓања:
  247.350
  Пол:
  Женски
  812FD53A-9174-4813-A446-409D8E83830A.jpeg
   
  На duffi, ludoto19, zhap4e и 17 други им се допаѓа ова.
 9. snegulkata

  snegulkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  2.644
  Допаѓања:
  24.149
  20191130_205359.jpg 20191130_205409.jpg
  Од ќерка ми, 5 ,5 години
   
  На duffi, Love 83, ludoto19 и 17 други им се допаѓа ова.
 10. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.453
  Допаѓања:
  231.171
  Материјалите сами ги собираа од шумите и со моја помош изработувавме

  IMG_20191206_154500_526.jpg
  IMG_20191205_081942_401.jpg
  20191203_110239.jpg
  20191209_085547.jpg
   
  На snegulkata, duffi, Love 83 и 29 други им се допаѓа ова.
 11. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.114
  Допаѓања:
  20.622
  Пол:
  Женски
  И ние на тема нова година. Правеа украси од стиропор. Ги боеја и цртаа. Ептен интересно им беше на двајцата.
  IMG_20191208_213645.jpg IMG_20191208_213655.jpg IMG_20191208_214034.jpg IMG_20191208_214508.jpg IMG_20191209_134519.jpg IMG_20191208_222110.jpg
   
  На snegulkata, duffi, ludoto19 и 19 други им се допаѓа ова.
 12. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  23.948
  Пол:
  Женски
  20191210_132348.jpg

  20191210_132351.jpg

  20191210_134757.jpg
   
  На duffi, Love 83, ludoto19 и 19 други им се допаѓа ова.
 13. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.114
  Допаѓања:
  20.622
  Пол:
  Женски
 14. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  23.948
  Пол:
  Женски
  Во Џамбо. Веднаш до елеваторите се.
  Јас планирам да купам уште, имам идеја со лепак и светки да пробаме :worried: Којзнае како ќе излезе, битно нејзе ќе и биде интересно :D
   
  На M&M, Ano и irena.1 им се допаѓа ова.
 15. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.114
  Допаѓања:
  20.622
  Пол:
  Женски
  Ма битно е да им е интересно нив, иначе ич не сме уметнички надарени ние :) кажи ми колку коштаат одприлика?
   
 16. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  23.948
  Пол:
  Женски
  149 мислам беа.
   
  На irena.1 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Цвет88

  Цвет88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2017
  Пораки:
  2.404
  Допаѓања:
  15.087
  Пол:
  Женски
  20191206_200024.jpg
  Сосем случаен цртеж. Го црташе обратно, демек очи, нос, уста.. според нејзино кажување врска нема со ова што е нацртано. Ама кога го свртевме од друг агол испадна ова.
   
  На duffi, ludoto19, tincemajmunce и 9 други им се допаѓа ова.
 18. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  23.948
  Пол:
  Женски
  Лампиони, втор дел 8)

  20191212_131914.jpg
   
  На slobodka, duffi, Love 83 и 24 други им се допаѓа ова.
 19. Цвет88

  Цвет88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2017
  Пораки:
  2.404
  Допаѓања:
  15.087
  Пол:
  Женски
  Утре ќе ги барам во џамбо, колку време ги барам, на али само најдов ама прескапи ми беа.
  Колку има во пакување?
   
 20. An-na

  An-na Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  23.948
  Пол:
  Женски
  Шест. Денес ги зедов последните, ама сигурно ќе надополнат. Веднаш кај елеваторот се.
   
  На M&M и Цвет88 им се допаѓа ова.