Изработки од нашите деца

Дискусија во 'Дете' започната од danichap, 7 декември 2017.

 1. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  19.901
  Допаѓања:
  97.820
  Јас ќе се отопорев, ама гледам ти аи побрза.
  Браво @joy1
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.569
  Допаѓања:
  248.256
  Пол:
  Женски
  @kukla21 , @Bubce38 и ги прочитав коментарите ,немате поима дете колку се радува :inlove:
   
  На Milobebence, Chantal, do-re-mi и 4 други им се допаѓа ова.
 3. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.549
  Допаѓања:
  111.470
  Пол:
  Женски
  Ама Не само да се радува:)
  Јас сериозно сакам за брзо време да си купам нешто од неа:!:(heidy)
   
  На snegulkata, kukla21 и joy1 им се допаѓа ова.
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.569
  Допаѓања:
  248.256
  Пол:
  Женски
  Напредуваме :inlove:
  737F5A17-FFF1-4B8A-AFB1-FDFD172E2C46.jpeg
   
  На ludoto19, Mrs. Lovett, lackygirl и 47 други им се допаѓа ова.
 5. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.469
  Допаѓања:
  231.298
  На ma4e1311 и joy1 им се допаѓа ова.
 6. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.067
  Допаѓања:
  64.361
  Пол:
  Женски
  :o :clap:
  Ако сега вака црта, тек за некоја година што цртежи ке има! Браво за големката :l:
   
  На 24.07, mal.ecka и joy1 им се допаѓа ова.
 7. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.387
  Допаѓања:
  26.126
  Пол:
  Женски
  На 24.07, mal.ecka и joy1 им се допаѓа ова.
 8. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  19.901
  Допаѓања:
  97.820
  На mal.ecka и joy1 им се допаѓа ова.
 9. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.219
  Допаѓања:
  44.169
  На 24.07, Lolipop23 и joy1 им се допаѓа ова.
 10. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.569
  Допаѓања:
  248.256
  Пол:
  Женски
  девојки ви благодарам од срце
  немате поима колку ми значи :l:
   
  На TeddyGrey, kukla21, mal.ecka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  3.219
  Допаѓања:
  44.169
  Верувај не е од ради-реда.
  Девојчето има огромен талент,еден ден ќе се фалиме со неа гледаќи ја на тв.на нејзина изложба...е таа ја знаеме,девојчето од една другарка:nod::hug:
   
  На kukla21, joy1 и Lolipop23 им се допаѓа ова.
 12. emkaemka

  emkaemka Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 јули 2013
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  58.415
  Пол:
  Женски
  @joy1 нека ме пише и мене имењачка у тефтерот за слика :l:

  Јас останав без зборови :o
  Браво!
   
  На TeddyGrey, kukla21, Lolipop23 и 2 други им се допаѓа ова.
 13. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  19.901
  Допаѓања:
  97.820
  @joy1 јас сум втора. Емка по мене.
  Ти Емка не туку фаќај врски по линија на име :) имењачка :P
   
  На TeddyGrey, joy1 и emkaemka им се допаѓа ова.
 14. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.552
  Допаѓања:
  132.606
  Пол:
  Женски

  Одлично! Само нека продолжи да го надградува талентот, ќе биде успешна!
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.067
  Допаѓања:
  64.361
  Пол:
  Женски
  Кога сме кај цртежите... да се насмеете малку :rofl: Ова биле он и сестра му како скокаат на трамболината... тоа во средина е патентот :lol: 20190729_102245.jpg
   
  На ludoto19, hello-kitty.90, lackygirl и 26 други им се допаѓа ова.
 16. Ava.84

  Ava.84 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2015
  Пораки:
  1.820
  Допаѓања:
  18.808
  Пол:
  Женски
  Преубаво, како да се на јаве не на цртеж:) Јас ќе си чекам и 10 да сум ќе ми дојде редот и мене од списокот, а за вакви слики вреди и да се чека и да се плати:inlove:Браво:bow:
   
  На kukla21 и joy1 им се допаѓа ова.
 17. Vennera.aa

  Vennera.aa Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2014
  Пораки:
  1.185
  Допаѓања:
  7.559
  Пол:
  Женски
  На jasbi и joy1 им се допаѓа ова.
 18. Love 83

  Love 83 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2019
  Пораки:
  1.000
  Допаѓања:
  21.816
  Пол:
  Женски
  Нашиот воз од лего :angel: 20190820_155305~2.jpg
   
  На ludoto19, Mrs. Lovett, lackygirl и 15 други им се допаѓа ова.
 19. Vanj4e

  Vanj4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2018
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  14.169
  Пол:
  Женски
  20190827_222217.jpg
   
  На ludoto19, Girl-Rabbit, SofiMar_ и 11 други им се допаѓа ова.
 20. Love 83

  Love 83 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2019
  Пораки:
  1.000
  Допаѓања:
  21.816
  Пол:
  Женски
  20190825_180151~5.jpg 20190825_180408~3.jpg
   
  На ludoto19, Mrs. Lovett, lackygirl и 15 други им се допаѓа ова.