Икеа проекти(DIY)

Дискусија во 'Дом' започната од Nina+O, 15 ноември 2016.

 1. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  107
  Пол:
  Женски
  Креативни идеи од Икеа производи...
   
  На eliesaab и okcenzi им се допаѓа ова.
 2. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  107
  Пол:
  Женски
  Еве од дечко ми најновиот Ikea table hack-
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Nina+O

  Nina+O Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  107
  Пол:
  Женски
  Феминки еве уште една масичка, за во двор или балкон.
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.