1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Имам парче спортска облека од...

Дискусија во 'Мода и стил' започната од ailsachen, 5 мај 2011.

 1. ailsachen

  ailsachen Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Eve nesto za site ljubiteli na brendirana sportska obleka mesto kade mozat da predlozat nekoe parce obleka patiki, trenerki, da kazat sto imaat vo plakarot i to!
  http://www.shoeshoppingmall.com
   
 2. sleepingbeauty

  sleepingbeauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  626
  Пол:
  Женски
  мислам дека оваа тема, мозесе да се стави и во веке постоецките...али ти си знаес :)
   
 3. chocolate-girl2

  chocolate-girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  14
  Епа имам вака од пума, најк, орка, конверс и адидас..баш од сите..:D
   
 4. QueenB

  QueenB Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2011
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  49
  Nike, Adidas ;)
   
  На Chocolate.me му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LuisRoyo

  LuisRoyo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  12
  sergio tacchini, adidas и nike :)
   
 6. lovemebaby

  lovemebaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  174
  Не носам многу брендирана спортска облека.Само имам патики од New Balance и маица од Nike :)
   
 7. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.191
  Пол:
  Женски
  Секогаш гледам спортската облека да ја купувам од брендираните продавници за спортска опрема...претпочитам Адидас :)
  Е сега, незнам колку нашиве продавници нудат оригинали, делува дека е квалитетно, но сепак произведено на сосем осмо место, од местото каде што всушност потекнуваат. Еве лани фркнав еден куп пари за патики што премногу ми се свиѓаа, производството им е во Тајван, до сега топ ме служат, но ќе видиме колку ќе издржат...
  [​IMG]
  Освен патикиве, втори омилени ми се хеланките што си ги нарачав од Германија. Барем за тие сум сигурна дека се оригинал :P Беа од најновата колекција за трчање. Првенствено ги нарачав за аеробик, но во нив и трчам, ги носам и на зумба, мука немаат, пери-носи :D

  [​IMG]
   
  На Chocolate.me му/ѝ се допаѓа ова.
 8. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.465
  Темава е чек да ви се пофалам |(
  Може и цена да пишеме :wasntme: ( за оригинал праиме муабет агес ) :^) :wasntme:


  Има тема за тренерки , патики ...
   
  На Sanniii, anabel-a, lolita97 и 6 други им се допаѓа ова.
 9. t.w.e.e.t.y

  t.w.e.e.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  617
  Nike, Adidas, puma...
   
 10. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.191
  Пол:
  Женски
  Ќе бидам оффтопик и ќе речам ако модераторките мислат дека темава е непотребна, нека ја затворат. Мислам дека може да се сподели мислење и искуство на оваа тема.
  А ако гледаме за фалење, има теми како на пример фотографии од нашите обувки, од нашиот накит и што ли уште не! Генерално форумите ти се 90% да речеме, фалење.
   
 11. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  3.548
  Допаѓања:
  7.974
  Пол:
  Женски
  хах нека биде барем насловот најскапото парче облека во мојот плакар па да си се испофалат сите
   
  На lolita97 и starbucks им се допаѓа ова.
 12. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.465
  Драга китен ....

  Да до некаде точно АМА таму не пишуваат колку пари кај го земале што марка е !
  Што сака да се постигне со темава носам од 5000 -6000 тренерки ? Патики од 7000 ? Која е поентава , и мало дете знае колку чинат овие парчиња.
  А кога сме кај твоето разменување на искуства вака би одел муабетот ?

  Јас си земав за 7000 а ти уу јас за 7100 ту ме излажале ... Моите се со црвени твоите се со дрвени траки ? ! :^) |(
  Или за веќе докажан квалитет ќе зборуваме ... Тоа сите го знаеме :!:
  Јас имам брендирана облека сега треба да отворам тема за да кажам што имам во плакар ? Ма дај |( не дека ќе се фалам да разменам искуство де кој е подобар Версаче или Армани :wasntme:
   
  На lolita97 и MacaLove им се допаѓа ова.
 13. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.832
  Пол:
  Женски
 14. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.191
  Пол:
  Женски
  Венди...коментарот, и сите понатамошни коментари од овој тип се непотребни. Има кој друг да проценува дали да остане темава или не. Јас го кажав моето мислење, а и баш тоа ти што го спомна го има во секоја трета тема, така да џабе препирање околу нешто небитно, дали е фалење и дали треба да се фалиме.
   
 15. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  пума, најк, орка, конверс и адидас...
   
 16. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  ...никаде.
  Не носам спортска облека, а ниту имам, освен една горна тренерка од Адидас. Лудост ми е да фрлам толку пари на нешто во кое ќе се потам.
   
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
 17. funkygirl

  funkygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  408
  Nike,Li-ning,New Balance...
   
 18. ana.ubavkata

  ana.ubavkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  59
  Епа вака...спортска облека не купувам секогаш од брендирани продавници.7000 за тренерки од адидас,најк или незнам кој ми е многу.Единствено имам само еден пар тренерки и патики од најк,друго се од некои други ПОЕВТИНИ продавнички :D
   
 19. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.717
  ... дрес од татко ми кога бил фудбалер 8) производство original Yugoslavia и во наследство од баба ми лајнарки од Чик Куманово-биле на распродажба лански модели и таа купила дури 10 пара :clap: . Јас ги подарив на босоногите комшивки :angel:

  Ма гив ми а брејк. Мислам дека има ваква слична тема ор..?
  ;)
   
  На boci79 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Ammy.Lee

  Ammy.Lee Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  1.995
  Допаѓања:
  2.279
  Пол:
  Женски
  Баш деновиве си купив комплет црни тренерки од Пума..Патики имам Најк..Имам и горна тренерка од Адидас а долниот дел ги изфрлив,претежно само долните тренерки ги носам и горните ми остануваат нови :)..Летово си купив и патики Конверс но повеќе ги носам Најков :D