1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Имам 15,а дечко немам дозвола да имам ?

Дискусија во 'Канта' започната од lady12d, 8 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lady12d

  lady12d Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Имам 15,а немам дозвола од родители да имам дечко ? Зошто , што е проблемот тука ? :(
  Као демек нешо сум била мала,доста многу пати сум пробала да разговарам и да ги убедам,но не бива..Шта чеш ? :|
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.