1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Имате ли пробано дрога?

Дискусија во 'Канта' започната од In..Love, 22 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. In..Love

  In..Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  4
  незнаев каде да а ставам темата па тука ја ставив !! темата е за дрогата дали некогаш имате пробано и какво било чувството дали после тоа сте станеле зависни или не.... мислам се за дрогата ... :D дали сакате да пробате ?? и сето тоа..
   
 2. senjorita.lombardi

  senjorita.lombardi Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  754
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.298
  Допаѓања:
  17.181
  Пол:
  Женски
  Сакам да пробам, ама не знам рецепт.
  Вие обично со што ја конзумирате?
  Ако има некој рецепт, нека сподели, ќе ве молам, итно е, хелп ми плиииииз!!!!!!! :* :* :*
  |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.