1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Има ли тема за...????

Дискусија во 'Канта' започната од macedonia.timeless, 18 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macedonia.timeless

  macedonia.timeless Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2012
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  137
  Еве драги мои, неодамна се регистрирав но имам читано по форумот многу одамна и гледам дека имаме многу дупли теми,па си помислив овде можеме да прашуваме дали веке има таква тема пред да отвореме нова ако има тогаш нека не упати некој што знае..
   
 2. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.791
 3. macedonia.timeless

  macedonia.timeless Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2012
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  137
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.