1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Името на вашето милениче

Дискусија во 'Канта' започната од katerina222, 27 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katerina222

  katerina222 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Еве јас имам кученце, Самојед, има 5 ипол месеци (бебуш) машко, и се вика Чарли :D
  Кое е името на вашето милениче? :)

  Не видов ваква тема, ако има, одма во канта!
   
 2. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.