1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Името на форумџиката над вас..?

Дискусија во 'Канта' започната од bad-cat8, 12 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bad-cat8

  bad-cat8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  78
  Во игрва треба да го погодите името на форумџиката над вас :D :) :lol: па ајде да видиме :D почнете :) на пример... како се викам јас..?
  * а и потоа форумџиката треба да каже дали името што го кажала форумџиката под неа е почно или не 8) :*
   
 2. Miax

  Miax Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  14
  Катерина? :D
   
 3. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.166
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.