1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Имитација на животот (Ömre Bedel) [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Dream-Girl, 7 мај 2014.

  1. Lovely93

    Lovely93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2013
    Пораки:
    2.637
    Допаѓања:
    2.017
    Пол:
    Женски
    Крајот го краси делото... Не и во случајов. :rofl: Го доуништи само. Мислам дека комотно можат да ја прогласат за серија со наглупав крај. :lol: Ај што го умреа Ердем, ама барем ново типче да и најдеа на напатенава Омур. :lol: Вака испаѓа роди дете од починатиот маж, го крсти по него и ќе си живеат среќно до крајот на животот со свекрвата и со Разије, во целибат. :lol: Можеа и на Разије да и најдат некој, и Ајтен да се смири со Ердинч и Ајлин да најде некој... абе можеа малце барем да го улепшаат крајов, без разлика и да го умреа пак Ердем. Мене вака ми делуваше како недовршена, како да не обрнале на ништо внимание и си ги оставија ликовите така, без да покажат кој што како. Ужас.
     
    На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Dream-Girl

    Dream-Girl ☀️

    Се зачлени на:
    24 јуни 2013
    Пораки:
    20.123
    Допаѓања:
    195.289
    Пол:
    Женски
    На почетоков серијата ветуваше многу, но крајот беше ужасен. :)
    Искрено мило ми е што заврши, досадна беше, а на почетокот си викав конечно добра серија. :wasntme: :D
     
  3. katalina

    katalina Популарен член

    Се зачлени на:
    14 октомври 2010
    Пораки:
    1.605
    Допаѓања:
    768
    Пол:
    Женски
    Tocno,se soglasuvam deka serijava e nedovrsena,poradi x pricini e prekinato snimanjeto,pa vo posleden mig e sklepana poslednata epizoda,kolku da se rece deka e toa fin. :emo:
     
  4. barbiegirl.24

    barbiegirl.24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 ноември 2014
    Пораки:
    804
    Допаѓања:
    4.452
    Пол:
    Женски
    Крајот ме разочара ептен.
     
  5. Aaliyah

    Aaliyah Нов член

    Се зачлени на:
    8 декември 2016
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    2
    Пол:
    Женски
    Ама Онур ми е најомилен лук
    Арно ама таа е глупава зошто му легна на џесур
    Јас да бев ке го надитрев и немаше да ме легне ама онур во реалити се вика бегум биргорен