1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Импотенција

Дискусија во 'Секс' започната од newring86, 31 октомври 2010.

 1. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  Здраво девојки :)

  Слушнав како 52-55 годишна жена се жали дека маж и сакал секоја вечер :D е ја се зачудив. освен ако не е помлад од неа, тогаш по логика на нештата од би требало да има 55 негде.....
  зарем може секоја вечер? :lol: кога настапува импотенцијата кај мажите? ( теоретски, книгите велат дека импотенцијата се јавува во период од 35 - 60 година кај најголемиот број мажи) . Какви сознанија имате вие на оваа тема?

  од друга страна пак, ви се случило ли дечко ви/маж ви да не може? :)
   
  На Trajce1981 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. butterflyhell

  butterflyhell Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Devojki imam problem..bev so eden decko..se galevme malku.. toj mnogu se napali ..celo vreme mu beshe dignat..no podocna koga trebase da svrsi nemozese povekje od pola cas..sto toa znaci

  [mod-kirilica:131ei6aj][/mod-kirilica:131ei6aj]
   
  На Elena 28 му/ѝ се допаѓа ова.