1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ина (Inna)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Doberman, 15 јануари 2011.

 1. Doberman

  Doberman Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  519
  Elena Alexandra Apostoleanu или позната како INNA е родена на 16 Октомври 1986 во Романија.
  INNA стана популарна во 2008 година со нејзиниот деби албум „Hot„ а се прослави со главниот сингл од истоимениот албум Hot.
  Песната Hot долго време беше на 1 место на топ листите.

  Мене ми се допаѓаат песните на INNA
  Еве неколку песни од INNA

  INNA - HOT
  http://www.youtube.com/watch?v=UfmR9XhlWgU

  INNA - LOVE
  http://www.youtube.com/watch?v=04fcgFs-mjA

  INNA - DEJA VU
  http://www.youtube.com/watch?v=zr_c5rqvSg4

  INNA - 10 MINUTES
  http://www.youtube.com/watch?v=oGpo9uwbW1k

  INNA - SUN IS UP
  http://www.youtube.com/watch?v=lS22HZ21uKM
   
 2. solzuska

  solzuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  135
  INNA

  ја обожавам, мн ми се убави песните и тоа како ги изведува :)
  хот највеќе ја имам слушано ама не ги занемарувам и другите песни :)
   
 3. Doberman

  Doberman Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  519
 4. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.132
  Допаѓања:
  88.424
  Пол:
  Женски
  INNA

  Девојкава освен што ми е многу убава има и добри песни. Многу од нив и станаа и хитови. Летово нејзините песни постаојано ми се вртеа низ глава, може дека беа толку популарни.
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 5. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.090
  Допаѓања:
  767
  Ина [Inna]

  Многу убава е девојката,а песните и се стварно топ :) Летото и јас почнав многу да ја слушам и се повеќе ми се допаѓа.Еве некои од песните кои ми се најголеми хитови од Ина:
  http://www.youtube.com/watch?v=ci0ccJ_Z7jM&ob=av2el
  http://www.youtube.com/watch?v=q3NwJF28wjU&ob=av2el
  http://www.youtube.com/watch?v=1rh3_r0nbKs&ob=av2el
  http://www.youtube.com/watch?v=zr_c5rqvSg4
  http://www.youtube.com/watch?v=04fcgFs-mjA ...
   
 6. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  892
 7. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
 8. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Ина [Inna]

  Убава е, негува специфичен стил, знае да пее и прави хитови.
  Има се што треба музичка ѕвезда, а јас сепак и не ја сакам баш. :^)
  Преку глава ми е од романциве веќе. Ја имаат преплавено музичката сцена, па ми здосадија со своите еднолични песни.
  Сигурна сум дека не го делат истово мислење, ама прашање на личен вкус е.
   
  На musicgirl55 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.563
  Ина [Inna]

  Прекрасна е ,ми се допагаат нејзините песни.Има прекрасни летни хитови :dance: :dance:
   
  На srcekrsacka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. babylove123

  babylove123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  55
  Ина [Inna]

  Ми се допаѓаат повеќето песни но сепак не ми се свиѓа толку многу нејзинот глас. И се согласувам со Сефора и мене ми е преку глава од романците сите некако имаат слична музика а многу од нив не го ни знаат убаво англискиот јазик некако безвеза ми пеат.
   
 11. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.662
  Пол:
  Женски
  Кога стана популарна, девојкава ми беше многу антипатична.Си мислев-ова ти е уште една најнова шмизла, што сака да си заработи некоја паричка...Ама кога слушнав и јас по некоја нејзина песна, почна да ми се свиѓа.Посебно оваа(хит на летово ми стана :tmi: ):
  http://www.youtube.com/watch?v=f1dQIj6s ... re=related
   
 12. Tanny

  Tanny Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  401
 13. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.645
  Многу антипатична особа! Неможам да и го поднесам тоа гласчето. Цело време напиња, како да стенка. И слична музика во сите песни.
  Кога ми ја пуштат некаде ме фаќа нервоза.
   
  На antonina и innablood им се допаѓа ова.
 14. cupcake27a

  cupcake27a Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  21
  Не ми се допага тој музички жанр , а песните сите и личат една на друга... :^)
   
 15. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.037
  Воопшто не ми се допаѓа. Секоја песна на минатата личи. Ништо оригинално и иновативно. Ритамот ист само зборовите ги сменила. Не оти знае да пее. :!:
   
 16. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Симпатична е девојкава, не дека има којзнае каков талент за пеење, но според мене е доста харизматична.
  Многу еднолични песни има, некои е тешко да ги разликува човек. Ама затоа се певливи, брзо влегуваат во уво и супер се за забава. :)
  Еве ги моите фаворити:

  http://www.youtube.com/watch?v=KUrdyM2zsWI

  http://www.youtube.com/watch?v=zr_c5rqv ... re=related

  http://www.youtube.com/watch?v=13MVfmZK ... ure=relmfu
   
 17. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.421
  Да убава е.
  Али кога сме кај нејзината музика не ми се допаѓа. Песниве ми изгледаат како едно исто да се преповторува во секоја наредна песна.
  И ми цвика некако-како со плачење да пее.
   
 18. House95

  House95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  28
  Ја обожавам...Сите песни и се суперр..Омилена ми е SUN IS UP ... :mm:
   
 19. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.127
  Пол:
  Женски
  Сите нејзини песни и ги сакам, многу се убави . Прекрасна е бе ! :)
   
 20. Vampirche.18

  Vampirche.18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  2
  Мене многу ми се допаѓа Ина. Не само по изглет, туку и како работи. Многу убави песни, со убав ритам и ѕбав текст :D