Инвазија од мравки

Дискусија во 'Канта' започната од Mayyya, 3 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mayyya

  Mayyya Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  6.013
  Пол:
  Женски
  dom/mravki-t5274/
  Веќе има ваква тема, ама мислам дека нема спас :D
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи е дупла .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.