1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Иновација и Предприемнаштво

Дискусија во 'Образование' започната од EMILI1999, 20 септември 2012.

 1. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  Здраво! Дали може да ми помогнете на темата за Иновација и Предприемнаштво , потребна ми е некоја тема или семинарска . Благодарам!!!!!!!!!!!!!!!!