Инстаграм

Дискусија во 'Слободно време' започната од Alegriaa, 20 април 2014.

 1. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.855
  Допаѓања:
  7.650
  Пол:
  Женски
  а убаво е на инстаграм да си направам сакаам?
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.882
  Допаѓања:
  51.970
  Пол:
  Женски
  Абе девојки, само јас ли сум против Инстаграм??
   
  На toogood му/ѝ се допаѓа ова.
 3. k.frosina

  k.frosina Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  1.707
  Допаѓања:
  18.923
  Пол:
  Женски
  користам и немам ништо против
   
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.875
  Допаѓања:
  259.174
  Пол:
  Женски
  А што имаш против?
   
 5. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.142
  Допаѓања:
  69.909
  Пол:
  Женски
  Ако смениш пасворд на фб ќе има ли проблем за најавување на инстаграм ? Или со тоа што има опција најави се преку фб нема да се појави проблем ?
  :$
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.060
  Допаѓања:
  37.947
  Не верувам дека би имало проблем...

  Иначе мене омилена апликација ми е. ^_^
   
 7. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.312
  Допаѓања:
  2.468
  Пол:
  Женски
  Абе само мене не ми дава да си одберам локација кога постирам слика?? Мислам дава али самото пребарува во близина места и никогаш не дава резултат. Not found. Сама не ми дава да пишам локација- само ми врти тоа кругчето за loading и не наоѓа ништо. Порано можев и си ставав како чек ин,ама веќе некое време не можам. Како да го средам тоа?
   
 8. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.099
  Допаѓања:
  13.626
  Пол:
  Женски
  Вики, и јас мислам дека ќе нема бидејќи тоа се 2 различни апликации. Е сега, знам дека сега се е поврзано преку фб, ама не би требало да прави проблем за најавувањето на инста.
   
 9. Slatkarka94

  Slatkarka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  789
  Пол:
  Женски
  Јас висам на инстаграм 24/7 гледам највеќе клипови
   
 10. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  2.522
  Допаѓања:
  28.608
  Пол:
  Женски
  Omilena aplikacija mi e. Najmnogu gi sakam onie travellers around the world i im se voshituvam na preubavite mesta sto gi posetuvaat. I jas sakam :(
  Sledam i nekoi od nasite dragi modni blogerki :D
   
  На crazylady и joy1 им се допаѓа ова.
 11. naturally

  naturally Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  859
  Допаѓања:
  2.510
  Screenshot_2015-09-10-02-29-57.png
  И кај мене не можеше, конечно открив што бил проблемот и сега е во ред.
  Не знам каков телефон имаш, но пробај да го уклучиш ова Location пред да означиш локација.
   
 12. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.312
  Допаѓања:
  2.468
  Пол:
  Женски
  Xperia иам ај да пробам сеа дали ќе работи :D
   
  На naturally му/ѝ се допаѓа ова.
 13. naturally

  naturally Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  859
  Допаѓања:
  2.510
  И мојов е таков, би требало да ти успее.
   
  На srcence1607 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.312
  Допаѓања:
  2.468
  Пол:
  Женски
  ААААААААААААаа не ми се веруваа, стварно може. Тенкју ту д мун :D:handshake::mp: Оу јеаа, сеаа ќе бидее :x
   
  На naturally му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.141
  Допаѓања:
  46.894
  Sea ke se slikas na niva a ke pisis lokacija London deka si (facepalm)
   
  На buba4e89, mims-89, kjukli и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.312
  Допаѓања:
  2.468
  Пол:
  Женски
  И тебе ќе те тагнам у позадина како зјаеш у тоа патлиџаните, мислиш ги несе :doh: Ами ко ќе идеме по субвенциите за Скопје, ќе се селфосаме до Триумфална капија и ќе пишиме Париз, па оп понатака до Шпански скали- ќе пишиме Мадрид, уште понатака на бродоине в морето оп селфие Џек и Кејт- пишиме Титаник аген- ниар Атлантик оушан (wfh)(hollest) да се знајт шетани луѓе.
   
  На buba4e89, Jenniffer, crimson и 4 други им се допаѓа ова.
 17. bubic.k

  bubic.k Популарен член

  Се зачлени на:
  10 март 2014
  Пораки:
  1.019
  Допаѓања:
  3.646
  Пол:
  Женски
  Омилена апликација дефинитивно ми е инстаграм
   
 18. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.312
  Допаѓања:
  2.468
  Пол:
  Женски
  Пак денес исто ми праи и не ми дава да пишам локација, а до неќна можеше коа постирав последен пат. :/ Што му стана, уклучено е ова Location постојано :/ Некој можда да не знае друг што се разбира?
   
 19. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.227
  Пол:
  Машки
  Имам, ама не го користам многу. Во секој случај подобра варијанта ми е од фејсбукот. Барем нема пораки и глупи статуси.
   
  На srcence1607 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. septemberinparis

  septemberinparis Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  56
  ^^ И пораки има и глупи статуси во captions , последно нели воведоа chat. Сепак каде-каде поинтересно од фб.