1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интегрални грицки

Дискусија во 'Храна и пијалаци' започната од Marija1517, 16 април 2016.

 1. Marija1517

  Marija1517 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Ова тема ја создадов за да видиме повеќе интегрални грицки
   
  На Jean-Baptiste му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marija1517

  Marija1517 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  кој се вашите омилени? моитее slika parmezan mini kreker-500x500.JPG
   
  На SnowWhite8 и Fitteen им се допаѓа ова.
 3. Fitteen

  Fitteen Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2015
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  723
  Пол:
  Женски
  Лелее, сега ќе одам на пат па неколку саати ми треба нешто за грицкање и мене ми дојде на памет да отворам ваква тема и само видов дека има и тоа денес нова :D (y). Ајде предложете ми некои интегрални, по можност вегански грицки какви најубаво да си купам за по пат зошто не јадам никакви обични грицки и многу сум „проблематична“ :lol:. Колку пари се овие горе? Ми се чини 30 и нешто... И какви вкусови има освен овие со сирење? Има и од најразлични фирми? Ставајте луѓе нека живне темава :D
   
 4. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.309
  Пол:
  Женски
  [​IMG] [​IMG]
  Овие ми се омилени :)
   
  На xxAngelxx, Fitteen и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 5. Ordinary

  Ordinary Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.656
  Допаѓања:
  79.290
  vitalia2.jpg
   
  На SnowWhite8 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.122
  Пол:
  Женски
  Ич не ми текнува на вкусот на овие од Виталија. Знам дека имам купено некои од нив - ги имам јадено... тоа што всушност сакав да кажам на темава е:D дека, ич не ми е јасна функцијата на интегралните грисини што, да речеме се продаваат во Кам и сл., знаете за какво тип грисини зборувам(?!), бидејќи.. мислам дека револуција ми крева стомакот од нив. Од што се тешки,масни... ми го стужнуваат желудникот.:tmi:
  Пре би обични грисинки или квики или што год со јогурт/кисело млеко.:mm:
   
  На theowndemon, Ordinary и Waka-waka им се допаѓа ова.
 7. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.309
  Пол:
  Женски
  Јас сум убедена дека се кафеави од тоа што се препржени, а не затоа што се правени со некакво интегрално брашно тие грицки :D
  Ни јас не им ја сфаќам функцијата, барем да беа вкусни кога веќе не се здрави, вака порадо би јадела обичен чипс :)
   
  На theowndemon, zhap4e и Ordinary им се допаѓа ова.
 8. Ordinary

  Ordinary Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.656
  Допаѓања:
  79.290
  pp1.jpg
   
  На joy1, theowndemon, crimson и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.122
  Пол:
  Женски
  Тоа ми беше муабетот:D
   
  На crimson и Ordinary им се допаѓа ова.
 10. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.309
  Пол:
  Женски
 11. Ordinary

  Ordinary Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.656
  Допаѓања:
  79.290
  Не сум сигурна:|
   
 12. Ordinary

  Ordinary Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.656
  Допаѓања:
  79.290
 13. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.691
  Допаѓања:
  156.349
  Пол:
  Женски
  Оф како ме потсети сега :hug:
  Овие ми се меѓу омилените, а ги сакам и овие на Виталија, речиси сите ги имам пробано :inlove:
   
  На BoneMachine и Ordinary им се допаѓа ова.
 14. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  4.338
  Допаѓања:
  51.766
  Пол:
  Женски
  Посни се.[​IMG]
  [​IMG]
   
  На joy1 и zhap4e им се допаѓа ова.
 15. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.712
  Пол:
  Женски
  На Виталија се најубави. (fingers)(fingers)(fingers)
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Еме 22

  Еме 22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Женски
  На Биокосмос интегрални со зачини
   
 17. Puellapulchra

  Puellapulchra Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2022
  Пораки:
  2.021
  Допаѓања:
  6.020
  Пол:
  Женски
  Порано јадев вакви.