1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интервју

Дискусија во 'Образование' започната од Matea Ballerina, 24 март 2018.

 1. Matea Ballerina

  Matea Ballerina Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2018
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  510
  Пол:
  Женски
  Здраво дечки:hai: Наставничката македонски ни даде за домашна да измислиме некое интервју, но не ни даде тема. Рече сами да избереме. Но јас немам идеи:?: Дај те ми некоја идеа.Би сакала да биде нешто за екологија, но незнам што да напишам. Ве молам за помош!
  Фала однапред:)
   
 2. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
  Дали ти треба уште помош или се снајде?
   
 3. Matea Ballerina

  Matea Ballerina Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2018
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  510
  Пол:
  Женски
  Се снајдов
   
  На Caci55 му/ѝ се допаѓа ова.