1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интересни веб страници

Дискусија во 'Слободно време' започната од k.i.m, 16 јуни 2010.

 1. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Кажувајте интересни веб страници за тепање време :D еве јас ќе почнам
  http://www.faceinhole.com/ - оваја верувам повеќето ја знаете
  http://www.1227.com/ - многу нервозна страна
   
  На Agrona, cvekje13 и Zumbula им се допаѓа ова.
 2. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  74
  Хахахах OWNED!!!
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  ајде беее, мора да знаете некоја интересна страница па ќе плачам ;( еве мене ми текна уште некоја ќе ви пишам http://www.speedtest.net/ за проверување на брзината на интернетот и најдобрата нормално http://www.femina.mk/ :$ :)
   
 4. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  4.758
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  НЕ ЈА ОТВОРАЈТЕ :D :D
  Љубопитноста ја убила мачката. ;)
   
  На Agrona и Zalubenoto им се допаѓа ова.
 6. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  DA ќе се заебите.....
   
 7. sexy-bitch

  sexy-bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  14
  лелеееееееееее.. абе луѓе шо ставате вакви страни :sweat:
   
 8. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  A бе што е финтата со таа страна??? А? НЕ ми се отвора :?:
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  :D па убаво има напишано погоре-не отворајте. Ајде, ајде ништо страшно, само што мора да ја прочитате цела песна :rofl: и јас ја читав :lol: малку да се насмееме ;)
   
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Епа баш не мора да ја слушате целата песна. Само ќе кликнете на тоа квадратчето (ќе го штиклирате) Prevent this...
  и таму како беше и ќе ви се затвори. За се има лек.
   
 11. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  ја ќе умирам на 16 јули 2085.....добро е не е лошо :?: :D
   
 13. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  http://www.morphthing.com/
  еве наа оваа проверете какво ќе испадне вачето бебе од вас и вашиот партнер еве го мојто:
   

  Прикачени фајлови:

  На Twinkles, baby.blue и Divinebutterfly им се допаѓа ова.
 14. Lady-Sweet

  Lady-Sweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  90
  хехехех блубери - оваа страна редовно ја посетував до пред 4-5 години, интересно ми беше :rofl:

  еве некои убави :)
  http://www.crnobelo.com
  http://www.pizap.com
  http://www.gurman.mk
   
 15. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
 16. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  не ми е јасно што е финтата со страната :?:
   
 17. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Кај што ти пишува http:// напиши некоја адреса еве да речиме на пример www.google.com (ама ти можеш да ја напишиш која сакаш), каде што ти пишува destroy бираш начин на уништување на страната (пример со гума, мастило, со пукање и сл.) и одиш на go и готово! Ќе те однесе на страницата што си ја пишала и пукај ја. :D :D :D
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Фејсбукот партали го направив со таа страната :lol:
  Ќе живеам до 20 Јуни 2071.
   
 19. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698

  Saturday, February 12, 2089
  Seconds left to live...
  2,481,330,596

  Тууу ќе се изнаживеам. :rofl: :rofl: :rofl:
   
 20. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Wednesday, January 22, 2087
  Seconds left to live...
  2,416,338,246

  http://www.livemocha.com/
  Ако ви се учи некој јазик онајн. :D :D
   
  На Dpokahontas и sanjaeva им се допаѓа ова.