1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интересни вести од медиумите

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од KuklickaSk, 3 септември 2010.

 1. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  4.549
  Допаѓања:
  19.610
 2. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  4.549
  Допаѓања:
  19.610
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ептен скромно. :lol:
   
  На KuklickaSk му/ѝ се допаѓа ова.
 4. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  4.549
  Допаѓања:
  19.610
 5. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  4.549
  Допаѓања:
  19.610
 6. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
  :lol:
   
 7. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.560
  Допаѓања:
  65.535
  Пол:
  Женски
 8. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  9.734
  Пол:
  Машки
  Волонтери ја исчистија околината на Пошта 2 под Железничка станица во Скопје
  ЛИНК
   
 9. gjoker4e

  gjoker4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  5.060
  Допаѓања:
  30.543
  Пол:
  Женски
  https://sitel.com.mk/chovek-stavi-dete-vo-kontejner-za-donacii-kaj-siti-mol-video

  Леле дали го видовте ова? Ова е нов левел. :o :o :o

  Пак насловот е едно, текстот друго затоа ако прочитате наслов секогаш прочитајте до крај, ако не заборавете дека сте го прочитале насловот. Од насловот нормално помислив како бебе или мало дете па и поголемо буквално го фрла ,,донира,, во контенјерот.