1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интересни случки :)

Дискусија во 'Канта' започната од LittlePinky, 2 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
  Оваа тема ја отворив со цел да си раскажеме некои интересни нешта што ни се случиле :)
  Па ајде кажете нешто интересно што ви се има случено..
  Мене на пример еднаш бев на роденден и во двор роденденов се славеше и јас си седнав на столица и си се нишав и наеднаш БУММ се слуша нешто ко тоа јас се превртев хаха умревме од смеа одвај станав :lol:


  п.с. ако темава е дупла или не е соодветна одма в канта
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
 3. BigRush-MM

  BigRush-MM Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  Не знаев што се тоа влошки и ги изналепив низ цело купатило хахаха кога виде маjка ми косата и се наежи хаха ... :D :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.