1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интересни факти за нашите миленици

Дискусија во 'Дом' започната од Papillon.Papi, 3 јануари 2014.

 1. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  Не најдов слична тема, ако има клуч и канта..
  Па, кажете тука нешто интересно што знаете за милениците. Јас од една апликација на андроид, открив дека првиот кинолошки натпревар е одржен во Њукесл.
   
 2. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  Ho-ho imame 2 kucinja zagari ednoto pomalo od samo shto se rodi po 2 nedeli go zemavme zesko go uspivav i celo vreme bev so nego duri sakav da spijam i so nego ama sepak toa e zagar i ne mi dozvolija go nauci da jade ovoshe i zelenchuk a sega shto i da mu dadesh toa jade i jabolka i krusi i slivi i krastavici patlicani .. osobeno gi saka jabolkite modrite slivi i lubenicite mjam mjamm .. ii od toa shto go nauciv maloto da jaade sega pocna i golemoto hohoh :D