1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интернат - Ученички Дом(Средношколски)

Дискусија во 'Образование' започната од Srcuks, 16 април 2016.

 1. Srcuks

  Srcuks Активен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2016
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Здраво!. Не најдов ваква иста или слична тема. Ако е дупла избришете ја.

  Дали некој од вас или вашите блиски има престојувано во интернат? Дали сметате дека интернатите во Р. Македонија се добри и достојни за живеење? Ако нема ваква тема, би ми било мило да се порекламира, оти мислам дека на сите, односно не баш сите понекогаш ни е потребен интернат (зборувам за средношколци).