1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интернат -шпанска серија ја гледате?

Дискусија во 'Канта' започната од elimonkey, 24 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elimonkey

  elimonkey Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2013
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  7
  Мислење за неа , јас ја гледам , на алфа и интересна е ...... ваше мислење?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.701
  Допаѓања:
  65.019
  Пол:
  Женски
  serii-i-emisii/internat-el-internado-t10712/
  Те замолувам пред да почнеш со отворање на теми да ја пребараш категоријата Серии и емисии дали веќе постојат такви.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.