Интернат (El Internado)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Beauty161, 13 февруари 2012.

 1. rhcpfan

  rhcpfan Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  1.025
  Една од подобрите што ги имам гледано :D :D
   
 2. Jovana.P

  Jovana.P Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Во 23 и нешто после голи и смешни :D
   
 3. sweetgirl358

  sweetgirl358 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2012
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  641
  Интересна е сиријата, ја гледав за време на распустот и ми се бендиса но сега мислам дека почнаа во 13:00 часот да ја даваат поради новата емисија на Алфа a + тоа неколку дена нема реприза во 23:30 часот и сега нема да можам да ја гледам ;(
   
 4. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.534
  Допаѓања:
  4.247
  Пол:
  Женски
  Ја обожавам и ја гледам и на алфа и на AXN ама на AXN е понапред.. Нема поубави од Маркос и Иван :inlove: :inlove: :?:
   
 5. Tiki-lolipop

  Tiki-lolipop Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2013
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  1.279
  Кои денови ја има на АХН?
   
 6. sweetgirl358

  sweetgirl358 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2012
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  641
  Мислам дека на AXN заврши :!:
   
 7. elimonkey

  elimonkey Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2013
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  7
  јас ја гледам на алфа сеа смеија термин во 15 и 20 и многу ми е интереснааа посебно маркосс авв многу е убав жал ми е за Карол која умре во претходните епизодии беа совршен пар со маркос
   
  На Lali-Esposito му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MirandaKerr

  MirandaKerr Активен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  El Internado (Интернат)

  Ми треба помош од вас феминки, дали некој знае некоја страна на која може да се гледа или спуштат епизодите од Интернат затоа што не сум во можност да го гледам во овој термин од 15:20 на алфа?
   
 9. Lali-Esposito

  Lali-Esposito Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2010
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
 10. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.307
  Допаѓања:
  485
  Сега се дава последната сезона, можеби не толку возбудлива како претходните но сепак сеуште добра. За мене минатата сезона беше најдобра кога се открија сите работи.
   
 11. MirandaKerr

  MirandaKerr Активен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Јас ја имам гледано на AXN ама само 4 или 5 епизоди од последната сезона а предходните не и затоа барав за некаде да ги гледам и на алфа неможам да ги гледам, сега можи не е интересна во почетокот на последната сезона ама последните 3 ке бидат многу интересни.
   
 12. ivana63

  ivana63 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2013
  Пораки:
  287
  Допаѓања:
  229
  Серијата мене ми е преубава! Иако ги имам гледано само првите две сезони(добро, и неколку епизоди од седмата сезона :rofl: ), можам да кажам дека ми е најубава серија што сум ја сретнала во животов. Тие што ја немаат гледано им препорачувам да ја гледаат на интернет,нема да се излажат. :^)
   
 13. t.i.n.k.b.e.l.l

  t.i.n.k.b.e.l.l Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  92
  Пол:
  Женски
  Еве ти линк,има и превод
  http://www.natabanu.com/serija/internat.html
   
 14. SunshineYo

  SunshineYo Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2014
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  313
  Пол:
  Женски
  Преубава серија. Ја гледав летово само не ја завршив последната сезона зашто ми стана досадна веќе се открија мистериите и ми немаше смисла да ја догледам, но се на се супер серија :)
   
  На Coco-Chanel и OneHeart им се допаѓа ова.
 15. smailing

  smailing Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2014
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  15
  Серијата мие во срцето.. Почнав да ја гледам ии се опседнав со неа, во секоја епизода излегуваат нови мистери што не можиш да замислиш дека ќе се деси нешто. Последната сезона некако е малце досадна но серијата е Vrf ви ја препорачвам нема да зажалите <3 ^_^
   
 16. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
  Не малце досадна, дупка е последната сезона за разлика од останатите, но тоа е што е. Јас првин ги гледав 3-4-5-6-7, а подоцна 1-2 сезона и со сигурност можам да кажам дека првите до шестата се врв.. Баш на крајот ја изџвакаа ко паштета.. :(
   
 17. smailing

  smailing Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2014
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  15

  Немаше дешавки во 7мата беа затворени со тој вирусот и исто по исто :\
   
 18. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
  Тоа де. Цело време, оваму се лековите, оволку ги има, мешајте им ги со вода. Па затворените се бунат, па крв, па глупости.. А чекај, на крајот почина момчето на Марија?
   
 19. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.307
  Допаѓања:
  485
  Да, почина Фермин, многумина умреа во последните епизоди. Седмата сезона беше поинаква од претходните, но не дека не беше интересна.
   
 20. TaMaRa80

  TaMaRa80 Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Една од поубавите серии што сум ги гледала не очекував дека ќе гледам ваква шпанска серија, па и ова со нацистите, некако посебна ми е, преубава, жал ми е што ја изгледав:|