1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интернат

Дискусија во 'Канта' започната од kucence55, 9 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kucence55

  kucence55 Активен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2012
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  1
  Никаде не сретнав ваква тема,ако веќе има слободно избришете ја. Имали некој петстојувано во интернат,дали се добри условите дали може да се уче и сл. :)
   
 2. natashaaa

  natashaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2012
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  5
  Јас немам престојувано но има деца со мене што учат и кажуваат
  има само една позитивна работа а тоа е дружењето
  хигиената не е на високо ниво и како што кажуваат они нема услови за учење
  :D
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.895
  Допаѓања:
  65.932
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.