1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интернат

Дискусија во 'Канта' започната од LudaDevojka, 11 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LudaDevojka

  LudaDevojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  62
  Низ програмата на една македонска телевизија забележано е името на најгледаната мистериозна тинејџерска серија во Европа, приказна со хорор елементи во седум сезони која освои милиони срца. Наскоро со повеќе детали.  Ако има ваква тема слободно клуч :D
   

  Прикачени фајлови:

  • internat242.jpg
   internat242.jpg
   Големина на фајлот:
   274,7 KB
   Прегледи:
   87
 2. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.