1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интернационален англиски (полагање)

Дискусија во 'Образование' започната од Dannyella, 1 април 2013.

 1. Dannyella

  Dannyella Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2010
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  17
  Барав по форумот,но не сретнав ваква тема ... Сакав да прашам дали некој има полагано интернационален англиски и како помина ... позз !