1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интернационален балкански универзитет

Дискусија во 'Образование' започната од EyesWideShut, 24 мај 2012.

 1. EyesWideShut

  EyesWideShut Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Здраво дечки, ми требаат нешто повеќе информации за овој универзитет дали е кредитиран, дали има добар кадар и какви можности имаат стипендистите?
  Ги очекувам вашите одговори,
  Позз :)
   
 2. Annucka2

  Annucka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  Некој да сподели нешто?
   
 3. pinkberry

  pinkberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2013
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  564
  Некој да пише нешто? Искуство?
   
 4. littleflower

  littleflower Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  1.480
  Можам да ви одговорам доколку нешто ве интересира.
   
 5. wings12

  wings12 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2020
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  195
  Не е баш нај нај, има дискриминација кон македонците и тоа приемниот им е стварно без везе.