Интернационален балкански универзитет

Дискусија во 'Образование' започната од EyesWideShut, 24 мај 2012.

 1. EyesWideShut

  EyesWideShut Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Здраво дечки, ми требаат нешто повеќе информации за овој универзитет дали е кредитиран, дали има добар кадар и какви можности имаат стипендистите?
  Ги очекувам вашите одговори,
  Позз :)
   
 2. Annucka2

  Annucka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  Некој да сподели нешто?
   
 3. pinkberry

  pinkberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2013
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  553
  Некој да пише нешто? Искуство?
   
 4. littleflower

  littleflower Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  675
  Допаѓања:
  1.415
  Можам да ви одговорам доколку нешто ве интересира.
   
 5. wings12

  wings12 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2020
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  190
  Не е баш нај нај, има дискриминација кон македонците и тоа приемниот им е стварно без везе.