1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интернет -Награди

Дискусија во 'Канта' започната од dejan123, 18 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dejan123

  dejan123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Деца прееска се вчленив на лоцкерз некоја мрежа во која се собираат поени и се подигаат награди има ли некој профил и може ли да ми објасни како се добиваат поени и неш др......
   
 2. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  ^Сметам си требал прво да се информираш пред да се зачлениш и воедно прашањево да биде поставено во Сакам да прашам, ама тоа е работа на модераторките. :)

  Поени се добиваат ако се логираш секој ден, ако го одговараш прашањето на денот и доколку повикуваш нови членови да се зачленат. За да добиеш награда треба да си доста активен член и вреден, инаку не се надевај на ништо.
   
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Добил некој од вас награда од интернет?, ама без да ги сметаме форумските награди.
  Ако учествувал во некоја наградна игра на интернет на некој веб сајт или пак конкурирал со нешто на некој натпревар?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.