1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Интимни прашања, проблеми и совети

Дискусија во 'Секс' започната од skorpija1992, 30 јануари 2010.

 1. skorpija1992

  skorpija1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  36
  Дали дечко може да има секс со две различни девојки една иста вечер? Како на пр. сега е со тебе а потоа да замине со друга или обратно првен е со друга а потоа со тебе ?? :)
   
  На Giulia, 25Nikola, Teodora43_ и 10 други им се допаѓа ова.
 2. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  940
  Допаѓања:
  615
  Пол:
  Женски
  Може зошто да не може.
   
  На Yoj, 25Nikola, Majčin и 16 други им се допаѓа ова.
 3. butterfly89

  butterfly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  102
  moze i zensko ne samo masko......................... :D
   
  На Melissa_39, Рики28, Anastasia9228 и 58 други им се допаѓа ова.
 4. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  940
  Допаѓања:
  615
  Пол:
  Женски
  Така е у право си :lol: :lol:
   
  На Рики28, Tigerspassion, Strong25didi и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  160
  Ако го измориш и задоволиш добро тешко да ќе отиде ке треба да се брука пред другата :D
   
  На Melissa_39, mariopan69, Рики28 и 56 други им се допаѓа ова.
 6. Mija

  Mija Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  25
  хаххаа ме насмеа ама така е во право си :lol: :lol: А инаку може зошто да не .... :)
   
  На Crni.Bombarder, saraaaa12, srci и 3 други им се допаѓа ова.
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.679
  Допаѓања:
  64.974
  Пол:
  Женски
  Сакам да прашам дали некоја има користено кондоми со вибрирачки прстен? Ако има ако може да ми каже нешто подетално. :)
   
  На ...adri19 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Maja85

  Maja85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  22
  Leeelee i ja sakam istoto da go prasam.Ajde ke ve molam devojki kazete ni dali go ima nekoj probano kakvo e cuvstvoto?Vredi li da se proba :lol: :lol:
   
  На Giulia, Cecko85 и Milan444 им се допаѓа ова.
 9. snegulcence

  snegulcence Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  3
  Да , јас го имам пробано цувствотое феноменално, но се разбира кај сите е разлицно секој треба да си проба.
  Па затоа девојки ајде сто цекате ,па цекам да ми расказете како ви било позз
   
 10. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.679
  Допаѓања:
  64.974
  Пол:
  Женски
  Е па ај штом така, нема што да се изгуби ако се проба нели? :D :D
   
 11. Devils-Candy

  Devils-Candy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  32
  Ууууу, ја би да пробам со вибрирачи прстен, ама некако не можам да му кажам на дечко ми.. Шо да му речам??? :D :D :D
   
 12. Maja85

  Maja85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  22
  еххх да му речеш не му кажувај ништо само иди купи го и вечерта кога ке почне предигра извади го.најдобро е на неподготвено да го начекаш :lol: ке се изненади сигурно и одма ке му дојде помислата на тоа колку убаво ке биде и тогаш предиграта станува појака :lol: :lol: :lol:
   
  На Cecko85, star83 и ilence им се допаѓа ова.
 13. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  да и јас го имам пробано.Супер е . :lol: :lol: :lol:
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Devils-Candy

  Devils-Candy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  32
  ХАХАХАХАХАХАХА, ДОБРА ИДЕЈА! Фала на совет :D Коа ќе почнеме нешо, ова-она, ја ќе му се избацам ТАДААААААМ :D :D :D Сакал - нејќел, исто му се фаќа :D
   
  На Simona111, star83, camzap и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  jas imam probano :roll: i super e :lol:
   
 16. sadds

  sadds Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Dali e mozno da me skini preku alista ???????????????????????????????????
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  74
  Milooo. bez da ti vleze edno dolgo stapce nema kinenje :lol: ti mislis taka lesno e toa... citaj malku po temive, ima devojki sto ne mozat asalno po prvpat na golo da gi skinat a ne preku alista, ne se panici tolku ne moze taka lesno...
   
  На mariopan69, Strong25didi, star83 и 7 други им се допаѓа ова.
 18. bibitri

  bibitri Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  18
  Нема шанси срцка уживај. ДЕФИНИТИВНО
   
 19. strawberry18

  strawberry18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  25
  Vcera mi bese 16ti den vo ciklus, a mene mi trae okolu 30 dena voobicaeno. Mozebi mi bil ploden, iako pred nekoj den imav simptomi na ovulacija kako so e bolki vo stomak i rastegliv sekret. So decko mi bevme na zabava za valentine, malkucja ja podmapivme rabotata i otidovme kaj mene. Bevme mnogu zapaleni, ama nemavme zastita. Trezni ne praime nisto bez zastita, no vcera imavme peting(se mazevme goli), no od pregolema vozbudenost toj nekolku pati penetrirase vo mene(kratki penetracii po 3-4 pati i se trgase). Potoa so masturbiranje mi svrsi na stomak, se izbrisav, ne mi otide nakaj vaginata.

  Prasanjeto mi e dali mozelo (ne daj boze), da se sluci nesto???
  pozdrav
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.863
  Допаѓања:
  198.120
  Пол:
  Женски
  Без гајле strawberry18, нема шанси да се случило нешто ако воопшто не свршил во тебе... така да можеш да бидеш мирна ;)